Siedlce, ul. Ogińskich 46
biuro@openfutureschool.pl
tel. +48 606 767 505

Oferta O nas Galeria Kontakt Cennik

Szkoła językowa z doradztwem edukacyjnym Open Future School to innowacyjna szkoła językowa pierwsza na polskim rynku.  Kursy językowe prowadzone przez naszą szkołę skierowane są głównie do maturzystów oraz osób dorosłych chcących aktywnie posługiwać się językiem angielskim. Głównym celem szkoły jest przygotowanie do aplikowania na studia za granicą w szczególności  na wyższe uczelnie w Wielkiej Brytanii zarówno I stopnia  (licencjackie)  oraz  II stopnia (magisterskie).

Nasza kadra lektorska posiada wysokie kwalifikacje  i z powodzeniem funkcjonuje w środowisku nauczycielskim Siedlec. To jej fachowość, zaangażowanie i kreatywność sprawi, że nasi kursanci nie tylko będą uczyć się sprawnej komunikacji w języku obcym, ale także poznają nowe kultury i rozwiną swoje zainteresowania.

Właściciel: Monika Więckowska, Absolwent Uniwersytetu Walijskiego w Aberystwyth w Wielkiej Brytanii. Posiada doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji w środowisku międzynarodowym, w mieście Londyn w Wielkiej Brytanii.

Dziękując Państwu za zainteresowanie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w siedzibie Szkoły przy ulicy Ogińskich 46, telefonicznie pod numerem 606 767 505 lub pod adresem                                                                 e-mail: biuro@openfutureschool.pl

Oferta O nas Galeria Kontakt Cennik