Siedlce, ul. Ogińskich 46
biuro@openfutureschool.pl
tel. +48 606 767 505

Oferta O nas Galeria Kontakt Cennik

 

Tłumaczenia przysięgłe/nieprzysięgłe

Open Future School oferuje również różnego rodzaju tłumaczenia, zarówno pisemne jak i ustne. Współpracujemy z zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy. Szkoła świadczy kompleksowe usługi translatorskie, zarówno dla osób prawnym jak i fizycznych. Oferujemy wykonywanie tłumaczeń tekstów ogólnych, prawnych, ekonomicznych i innych.

Wykonujemy pisemne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe w różnorodnej specjalności i dziedzinach życia: prawo, przemysł, reklama, handel, medycyna, bankowość, finanse i technika. Tłumaczenia zwykłe to głównie tłumaczenia korespondencji prywatnej i „biznesowej”, życiorysów, listów motywacyjnych, tekstów reklamowych, artykułów prasowych, umów i kontraktów handlowych.

Koszty współpracy określamy indywidualnie po zapoznaniu się z treścią tekstu lub rodzajem tłumaczeń, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu poznania Państwa potrzeb i oczekiwań oraz sporządzenia darmowej wyceny. Przy tłumaczeniach pisemnych zwykłych stosujemy przelicznik 1500 znaków/strona, a przy tłumaczeniach pisemnych przysięgłych stosujemy przelicznik 1200 znaków/strona.  Przy stałych zleceniach korzystne upusty.

Tłumaczenia ustne mogą być wykonywane w siedzibie klienta na terenie kraju i za granicą.

Oferta O nas Galeria Kontakt Cennik